Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Product image
Altezzoso
Kopenhag Erkek Deri Sürücü Eldiveni
₺ 1,299.99
Kopenhag Erkek Deri Sürücü Eldiveni
Renk
Beden
XS
S
M
L
XL
Tüm siparişlerinizde kargo ücretsiz!
  • [Yumuşak ve Dayanıklı Birinci Sınıf Peccary Derisi] Premium gerçek Güney Amerikan peccary domuz derisi doğal, esnek, yumuşak dokusu ve dayanaklı yapısı sayesinde Kopenhag kadın deri sürücü eldiveni konforunuzdan taviz vermeden ve formu bozulmadan uzun yıllar kullanmanıza olanak tanıyacak.
  • [Araç Kullanımı için Özel Tasarım] Havalandırma kanalları ve deri gibi doğal bir meteryal kullanılması elinizin maksimum nefes alabilmesini sağlar. Eldivenin esnek yapısı parmak eklemlerinizin rahat hareket edebilmesine ve aracınızın direksiyonunu zahmetsiz ve rahat kavramanıza olanak tanır. Rahat tutuş sayesinde direksiyon ve vites elinizden kaymaz ve kolay kirlenebilen bir direksiyon kullanmaktaysanız vücut sıvınız direksiyon ile temas etmez.
  • [Astarsız] Altezzoso Kopenhag erkek deri sürücü eldiveni, aracınızın direksiyon hakimiyetini sağlamak için astarsız olarak tasarlanmıştır. Eldivenin astarsız olarak tasarlanması el ısınızın serbest bırakılmasını ve sıcak havalarda da eldiveni kullanmanızı sağlar. Elinize derinin süet kısmı temas eder.
  • [Regular Fit Kalıp] Elinize uygun bedeni seçmeniz durumunda Altezzoso Kopenhag adeta elinizde ikinci bir cilt gibi duracaktır. Rahat ve modern kesimler kullanmayı tercih eden erkekler için ideal.
  • [El Dikimi ve El Yapımı] Tüm Altezzoso deri eldivenler İtalya ve Türkiye’de bulunan kendine ait atölyelerde, tamamen kendi kontrolü altında ve yüksek kalite standartlarıyla ve dünyaca ünlü birinci sınıf el işçiliği ile üretilmektedir. Altezzoso Uzak Doğu’da üretim yaptırmamaktadır.
  • [Şık Hediye Kutusu] Tüm Altezzoso ürünleri şık kutusu ve ambalajı ile müşterilerine gönderilmektedir. Altezzoso deri eldiven özel günlerinizin unutulmaz hediyesi olmaya aday.
  • [%100 Müşteri Memnuniyeti ve Üreticiden Alma Avantajı] Tüm Altezzoso deri eldivenler resmi olarak 2 yıl tadilat garantisi ile desteklenmektedir. Bununla birlikte Altezzoso müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Bu nedenle kullanım hatası dışında tüm eldivenler ömür boyu Altezzoso Garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünlerimizin kullanılmaması şartı ile listede olmayan beden veya başka bir ürün ile değişimini kolaylıkla yapabilirsiniz. Altezzoso ile güvenle alışverinizi yapın ve samimi Müşteri Hizmetimizin tadını çıkarın.