Image

İADE KOŞULLARI

Ürünü teslim alındığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Uluslararası siparişlerde hatalı ürünler dışında iade kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürünler deneme dışında kesinlikle kullanılmamış, yıkanmamış, çizilmemiş, lekelenmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. İade edilen ürünün size ulaştığı gibi orjinal kutusu ve sallantı kartıyla birlikte gönderilmesi önemlidir.

Elinize ulaşan ürün için renk veya beden değişimi yapmanız mümkündür. Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olması ve ürünlerin el yapımı olarak üretilmesi nedeniyle değişim işlemi stok durumuna bağlı olarak tamamlanmaktadır. Ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde gerekli değişim süreci başlatılacaktır.

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı 10 gün içinde Altezzoso tarafından kredi kartınıza iade edilmekte, ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılabilmektedir.

Gönderdiğiniz ürünler iade kapsamına girmiyorsa iade alınmaz ve kargo ücreti Altezzoso tarafından karşılanmaz.

İadenizi Aras Kargo yetkilisine 1934648851350 cari kodunu ileterek (kod kullanılmadan gönderilen iade kargoları teslim alınmamaktadır), 19 Mayıs Mah. Operatör Raifbey Sk. No:12/A 34360 Şişli / İstanbul adresli atölyemize gönderebilirsiniz. Sorularınız için info@altezzoso.com'a mail gönderebilirsiniz.