Image

MÜLKİYET HAKLARI

Altezzoso markasının ve sitenin mülkiyeti Ceyhun Pak’a ait olup, site Ceyhun Pak tarafından işletilmektedir. Bu bağlamda, Altezzoso markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı Ceyhun Pak’a ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Altezzoso tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Altezzoso’nun fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.

Altezzoso’nun önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Altezzoso’nun herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında Altezzoso’nun her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır. Altezzoso’nun site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.